Psychoterapia w poradni Proterapeutica Wrocław
Psychoterapia w poradni Proterapeutica Wrocław
Besi kategoria
Besi opis korporacji

Kim są wszyscy specjaliści z kliniki Proterapeutica.pl. Psychiatra jest specjalistą zajmującym się problemami zdrowia psychicznego; jego głównym zadaniem jest przepisywanie leków i – w razie potrzeby – kierowanie do psychoterapeuty. Psycholog jest synonimem słów „terapeuta” i „doradca”. Są to osoby, które z reguły pracują niemedycznie i nie zajmują się leczeniem chorób. W rzeczywistości rozwiązują problemy – czy to niepokój, stres, czy trudności w rodzinie.

Psychoterapia Wrocław – gabinet w poradni Proterapeutica fot.1

W razie potrzeby korzystają z pomocy psychoterapeuty lub psychiatry. Psychoterapeuta, zgodnie z prawem rosyjskim, jest specjalistą z dyplomem medycznym. Psychoterapeuta w swojej pracy wykorzystuje zarówno podejście psychologiczne, jak i farmakoterapię – mówiąc prościej, jest uprawniony do przepisywania leków.

Psychoterapia Wrocław – gabinet w poradni Proterapeutica fot.2

Psychoanalityk jest psychologiem lub psychoterapeutą, który pracuje w podejściu psychoanalitycznym. Wszystko czego potrzebujesz odnośnie zdrowia psychicznego znajdziesz na stronie Proterapeutica.pl. Na wizytę najlepiej jest się umówić telefonicznie.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Besi siedziba korporacji
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
Besi strona internetowa korporacji
Besi telefon korporacji
663875291
Besi REGON korporacji
362700702
Besi NIP korporacji
8961399071
  • Psychoterapia w poradni Proterapeutica Wrocław
  • Psychoterapia w poradni Proterapeutica Wrocław

Comments are closed.