Biuro Tłumaczeń Sellecta – tłumacz niemiecki Wroxław

Biuro Tłumaczeń Sellecta – tłumacz niemiecki Wroxław
Besi korporacja:
Biuro Tłumaczeń Sellecta – tłumacz niemiecki Wroxław
Besi kategoria:
Besi opis korporacji:

Biuro tłumaczeń Sellecta to profesjonalna wrocławska firma z szerokim doświadczeniem w tłumaczeniach z języka niemieckiego i na język niemiecki. Biuro zajmuje się m.in. tłumaczeniami dokumentów, prywatnej korespondencji, treści stron internetowych i umów.

W ofercie są dostępne również usługi z zakresu tłumaczeń przysięgłych, technicznych, prawniczych, biznesowych i ustnych. Tłumacze charakteryzują się wysoką kulturą osobistą i zapewniają pełną dyskrecję. Obsługują m.in. spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia.

Sellecta zapewnia również doświadczonych tłumaczy przysięgłych. Biuro gwarantuje sprawną pracę, bezwzględne dotrzymywanie terminów i tłumaczy o wysokich kwalifikacjach, którzy posiadają odpowiednią wiedzę specjalistyczną, by dokonywać tłumaczeń skomplikowanych tekstów specjalistycznych.

Firma współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami oraz prawnikami. Z usług firmy Sellecta korzystały już m.in. firma Dekra, Stowarzyszenie Tratwa i przedsiębiorstwo Work Service.

Besi siedziba korporacji:
ul. Powstańców Śląskich 114 53-332 Wrocław
Besi strona internetowa korporacji:
Besi telefon korporacji:
510110442
Besi REGON korporacji:
020497670
Besi NIP korporacji:
8862362627

Comments are closed.