Auto GTA Wrocław – złomowanie samochodów

Auto GTA Wrocław – złomowanie samochodów
Besi korporacja: Auto GTA Wrocław – złomowanie samochodów
Besi kategoria:
Besi siedziba korporacji: ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Besi strona internetowa korporacji: autogta.pl/zlomowanie-i-kasacja-aut
Besi telefon korporacji: 730117117
Besi REGON korporacji: 020742967
Besi NIP korporacji: 8951876724
Besi opis korporacji:

Firma Auto GTA z Wrocławia skupuje za gotówkę samochody nowe, używane i powypadkowe z rejonu Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Swoją renomę i stale rosnące grono klientów zawdzięcza profesjonalnej obsłudze, indywidualnemu podejściu do każdej sprawy i dobrym wycenom skupowanych aut, dzięki którym klienci zyskują naprawdę korzystne ceny za oddawane do skupu pojazdy.

Auto GTA przyjmuje zarówno samochody sprawne, uszkodzone, jak i nie nadające się już do naprawy i wymagające zezłomowania. Wyceny pojazdu dokonuje zarówno w siedzibie firmy, jak i poprzez formularz wyceny dostępny dla wygody klientów na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Plusem oferty firmy jest możliwość dojechania jej przedstawicieli pod wskazany adres na terenie woj. dolnośląskiego, wycena samochodu na miejscu, ekspresowa płatność i odbiór auta oraz minimum formalności. Szczegółowe informacje o takiej opcji i możliwe odległości dojazdu klienci mogą znaleźć na stronie internetowej lub dopytać o inne warianty telefonicznie.

Comments are closed.