Modern Hostel

Modern Hostel
Besi korporacja: Modern Hostel
Besi kategoria:
Besi siedziba korporacji: ul. Sikorskiego 11/1 53-659 Wrocław
Besi strona internetowa korporacji: Modern Hostel ul. Gajowicka 114-116
Besi telefon korporacji: 669844688
Besi REGON korporacji: 933024099
Besi NIP korporacji: 8951415029
Besi opis korporacji:

Modern Hostel Wrocław to mini sieć hosteli zlokalizowanych we Wrocławiu, stolicy Dolnego Śląska. Jest to idealna propozycja dla Klientów poszukujących noclegu we Wrocławiu w rozsądnej cenie. Naszym Klientom zapewniamy jednocześnie dogodne lokalizacje punktów noclegowych. W skład sieci wrocławskich hosteli wchodzą cztery punkty: Modern Hostel S (ul. Sikorskiego 11/1), Modern Hostel M (pl. Św. Macieja 11/1B), Modern Hostel L (ul. Henryka Pobożnego 25/1) oraz Modern Hostel XL (ul. Gajowicka 114-116).

MoHo czyli Modern Hostel Wrocław to pięknie i funkcjonalnie urządzone tanie hostele wyróżniające się pod względem designu wśród miejsc oferujących noclegi we Wrocławiu. W ofercie sieci hosteli MoHo znajdują się zarówno pokoje wieloosobowe jak i kameralne apartamenty; wszystkie proponowane typy pokojów posiadają własne łazienki. Dzięki dogodnej lokalizacji poszczególnych hosteli na mapie Wrocławia nasi Klienci mogą dopasować wybór konkretnego taniego noclegu do swoich potrzeb. Wygodny system rezerwacji dostępny na naszej stronie pozwala naszym Klientom szybko i bezpiecznie zarezerwować tani nocleg we Wrocławiu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie internetowej, która w celu ułatwienia dostępu do informacji osobom z różnych zakątków świata, jest dostępna w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Kontakt z Modern Hostel ułatwi dedykowany formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. Informacje na temat sieci MoHo można znaleźć także na Instagramie, platformie YouTube, TripAdvisor i Facebook.

Comments are closed.