Lis

20

Bądź jak Bruce Wayne…
wyciskarki do soków

Zdaniem wielu osób, które zdecydowały się na zakup wyciskarki do soków była to jedna z lepszych inwestycji w ich życiu. Diametralnie zmieniło to ich styl życia a w efekcie wpłynęło na samopoczucie i ułatwienie prowadzenia zdrowego trybu życia.

wyciskarka do soków

Wyobraźmy sobie że wstajemy rano, jeszcze niewyspani udajemy się do kuchni i mętnym wzrokiem poszukujemy czegoś co sprawi , że staniemy się przebudzeni.

Zwykle czynnikiem tym jest kawa, ale z własnego doświadczenia wiem , że kawa potrafi rano także wpływać negatywnie na organizm. Natomiast sok z świeżo wyciśniętych owoców i warzyw sprawi, że zyskamy energię na cały dzień.

W kawiarniach już teraz nazwy soków podaje się na podstawie emocji które wywołują np.: „zielone orzeźwienie”, to sok który składa się z zielonych owoców a jego lekko kwaskowaty posmak sprawi , że pobudzenie przeszyje cały Twój organizm. Nawet Bruce Wayne, który nocą staje się Batmanem swój dzień zaczynał od szklanki soku którą podawał mu jego lokaj Alfred(Informacja na podstawie sceny z filmu:”Batman:Początek”). Z całą pewnością był to świeżo wyciśnięty sok przez wyciskarkę do soków, ponieważ nierealne jest by Alfred własnymi rękami wyciskał sok, nawet dla kogoś tak wyjątkowego jak Bruce Wayne.

Naukowo udowodnione jest, ze nasz organizm potrzebuje całej gamy makroelementów, witamin i sól mineralnych. od dzieciństwa słyszeliśmy by jeść owoce i warzywa bo dzięki temu będziemy zdrowsi. Producenci soków prześcigają się w docieraniu do odbiorcy i przekonania go do tego, ze to ich soki są najlepsze.

Niestety nie wspominają ile w nich tak naprawdę jest owoców lub warzyw a małym druczkiem z tyłu butelki lub kartonu jest napisane : „sok wyprodukowany z soku zagęszczonego”.

Mając w domu wyciskarkę do soków sami decydujemy kiedy wyprodukować swój własny sok ze składników, które sami wybieramy. Dodatkowo część wyciskarek nie wymaga od nas nawet obrania owoców czy warzyw. Pozostaje nam tylko je włożyć do wyciskarki do soków i czekać na swoją upragnioną jedną z pięciu porcji owoców lub warzyw .

Wiele osób może dojść do wniosku, że zakup wyciskarki do soków to zbyt duża inwestycja(chociaż dzięki postępowi i technice koszt ten zmalał kilkakrotnie w stosunku do naszych dochodów) oraz, że to kolejny gadżet którego nie będą używać w swojej kuchni.

wyciskarki do soków

Jednak jestem w stanie zapewnić, że tak się nie stanie a tak proste a zarazem skomplikowane narzędzie jak wyciskarka do soków stanie się już nieodłącznym elementem wielu kuchni i domostw. Zastępując na dobre sztuczne soki z wielkopowierzchniowych dyskontów i marketów.

Zakup wyciskarki do soków to nie tylko decyzja o zakupie kolejnego sprzętu AGD ale także decyzja by zrobić krok w stronę zmiany swojego życia na lepsze.

Pierwszy mały kroczek, który może stać się ogniwem zapalnym dla całej gamy zmian w Twoim życiu, zmian na zdrowy tryb życia, który pomoże nie tylko Tobie czuć się coraz lepiej ale także Twoim bliskim cieszyć się z każdej chwili z Tobą spędzoną. Udowodnione naukowo jest że zdrowe ciało przekłada się na zdrową psychikę a w konsekwencji na zdrowsze relacje z najbliższymi.

Gdzie kupić? Sklep https://cookandlove.pl/wyciskarki-do-sokow.html Cook^Love.

Posted in Turystyczne atrakcje | Leave a comment

Comments are closed.